Archiv

Beseda ke Dni romského odboje

Beseda s Jozefem Mikerem a Miroslavem Brožem ze sdružení Konexe u příležitosti Dne romského odboje. Budeme diskutovat o holokaustu českých Romů a boji přeživších a aktivistů za odstranění prasečí velkofarmy z míst genocidy Romů v Letech u Písku. Součástí akce bude též prezentace projektu Giľora, archivu živých romských písní.

Open English Club se bude konat opět v září. Přejeme všem hezké prázdniny.

Setkání Open English Clubu opět ve čtvrtek Těšíme se na vás ve čtvrtek od 16h v hudebním salónku (Lidová půjčovna )  ul. W. Churchilla 3.  

Angličtina s Míšou

ČTVRTEK 26. BŘEZNA OD 17:00 V 1. PATŘE W. CHURCHILLA 3. Oddělení cizojazyčné literatury. Přijďte si užít zábavné odpoledne plné her, písniček a seznámení se s angličtinou. Lektorka Michaela Visocká vám ukáže, že učení nemusí být nuda. Pro děti od 5-12 let. Od září 2019 otevíráme pro děti kroužek angličtiny s lektorkou Míšou. Výuka bude…

Open English Club on – line!

Vzhledem k mimořádným opatřením se setkaní koná on -line! Pro odkaz na přihlášení kontaktujte:.hanasimonhome@gmail.com. Vstup volný.

Open English Club

KAŽDÝ ČTVRTEK OD 16:00, STUDOVNA HUDEBNÍHO ODDĚLENÍ, WINSTONA CHURCHILLA 3 EACH THURSDAY FROM 4 P.M., STUDY ROOM OF MUSIC, WINSTONA CHURCHILLA 3 POZOR ZMĚNA! OD 1. KVĚTNA 2017 SE BUDOU SCHŮZKY KLUBU KONAT VE STUDOVNĚ HUDEBNÍHO ODDĚLENÍ WINSTONA CHURCHILLA 3 Do you like to speak in English? Do you want to meet new people? Join us!…