Archiv

Beseda ke Dni romského odboje

Beseda s Jozefem Mikerem a Miroslavem Brožem ze sdružení Konexe u příležitosti Dne romského odboje. Budeme diskutovat o holokaustu českých Romů a boji přeživších a aktivistů za odstranění prasečí velkofarmy z míst genocidy Romů v Letech u Písku. Součástí akce bude též prezentace projektu Giľora, archivu živých romských písní.

Open English Club po prázdninách opět ve čtvrtek 30. listopadu.

Setkání Open English Clubu opět ve čtvrtek 30. 11. 2023. Těšíme se na vás ve čtvrtek od 16h v hudebním salónku (Lidová půjčovna )  ul. W. Churchilla 3.  

Angličtina s Míšou

ČTVRTEK 26. BŘEZNA OD 17:00 V 1. PATŘE W. CHURCHILLA 3. Oddělení cizojazyčné literatury. Přijďte si užít zábavné odpoledne plné her, písniček a seznámení se s angličtinou. Lektorka Michaela Visocká vám ukáže, že učení nemusí být nuda. Pro děti od 5-12 let. Od září 2019 otevíráme pro děti kroužek angličtiny s lektorkou Míšou. Výuka bude…

Open English Club on – line!

Vzhledem k mimořádným opatřením se setkaní koná on -line! Pro odkaz na přihlášení kontaktujte:.hanasimonhome@gmail.com. Vstup volný.

Open English Club

KAŽDÝ ČTVRTEK OD 16:00, STUDOVNA HUDEBNÍHO ODDĚLENÍ, WINSTONA CHURCHILLA 3 EACH THURSDAY FROM 4 P.M., STUDY ROOM OF MUSIC, WINSTONA CHURCHILLA 3 POZOR ZMĚNA! OD 1. KVĚTNA 2017 SE BUDOU SCHŮZKY KLUBU KONAT VE STUDOVNĚ HUDEBNÍHO ODDĚLENÍ WINSTONA CHURCHILLA 3 Do you like to speak in English? Do you want to meet new people? Join us!…