Seminář: Portály vhodné pro učitele nejen NJ

PÁTEK 5. ÚNORA 2016, 9:00 – 14:00, PŘEDNÁŠKOVÝ SÁL, W. CHURCHILLA 3

Seminář pro učitele cizích jazyků na  ZŠ, SŠ a JŠ

Lektor: Mgr. Lucie Čechová (členka představenstva Spolku učitelů a germanistů NJ ČR, 1. místo v celorepublikové soutěži Cena pro učitele NJ 2014, Zvláštní ocenění rakouského ministerstva školství v soutěži Cena pro učitele NJ 2013)

Účastníci semináře se seznámí s internetovými portály a zdroji, které lze velmi jednoduchou formou využít ke své přípravě na výuku cizího jazyka (nejen NJ), čímž mohou velmi snadno zefektivnit svou výuku, zjednodušit přípravy, vytvořit si materiály, které lze po jednoduchých úpravách opakovaně využívat (a nemuset je opakovaně znovu tvořit) a
především, pomocí nichž budou velmi silně motivovat své žáky k výuce cizího jazyka. Tyto zdroje jdou napříč všemi úrovněmi SERRJ a jsou v souladu s RVP. Mezi portály se objeví například portály pro tvoření myšlenkových map a jejich smysluplné využití, tvoření křížovek, internetových aplikací i aplikací do tabletu či mobilního telefonu, pomocí nichž si mohou žáci cizí jazyk kdekoliv procvičovat. Portály jsou vybrány tak, aby je hravě ovládl i počítačový začátečník.

Seminář je akreditován MŠMT, všichni účastníci obdrží po jeho ukončení certifikát o jeho absolvování.

Bližší informace k přihlášce a ceně semináře naleznete zde Pozvánka_Portály vhodné pro učitele

Začátek akce: 05. 02. 2016, 09:00
Konec akce: 05. 02. 2016, 14:00